Nawigacja Bloga

Najnowsze posty

Latest comments

KTO KUPUJE ODZIEŻ SKÓRZANĄ?

1846 Wyświetleń 0 Polubiono

Czy zastanawialiście się kiedyś, kto najczęściej odwiedza sklepy z odzieżą skórzaną? Ten wpis pozwoli spojrzeć na TOMSKÓR z zupełnie innej strony niż dotychczas!

odzież skórzana

TOMSKÓR Z MYŚLĄ O WSZYSTKICH

Przedsiębiorstwo jakie prowadzimy jest z wielu powodów bardzo fascynujące. Mamy styczność z wieloma klientami, którzy bardzo różnią się od siebie a co najważniejsze, każdy może u nas zaspokoić swoje potrzeby zakupowe mimo bardzo różnych preferencji i nabyć najwyższej jakości odzież skórzaną oraz galanterię!

ODZIEŻ SKÓRZANA DLA KOBIET

Zdecydowanie największym gronem klientów są kobiety! Wszystkie Panie w naszym sklepie znajdzą coś dla siebie. W swoim asortymencie posiadamy zarówno eleganckie kurtki skórzane, stylowe płaszcze czy bardzo nowoczesne kożuchy uszyte ze skóry kożuchowej. Każda szykowna kobieta jest w stanie skomponować u nas swój wymarzony strój w którym może z dumą pokazać się w pracy czy na większych uroczystościach, niezależnie od pory roku.

SKÓRZANE RAMONESKI DLA DZIEWCZYN

Niezobowiązującej lekkości dodadzą każdej dziewczynie różnego koloru skórzane ramoneski czy przepiękne spodnie skórzane, dzięki którym wszystkie dziewczyny poczują się wyjątkowo i swobodnie. Bez podziału na wiek- wszystkie kobiety kochają torebki a jak wiadomo, torba skórzana czy ozdobny pasek skórzany są świetnym dodatkiem do każdej stylizacji!

Dlatego bez względu czy ma się lat 20, 50 czy 70- każda kobieta znajdzie coś dopasowanego do siebie.

OBDARUJEMY PANÓW WYROBAMI SKÓRZANYMI

Bez wątpienia, tylko nieliczna część panów kocha chodzić po sklepach w poszukiwaniu tej wymarzonej rzeczy niemniej jednak Panowie bardzo chętnie dokonują zakupów w Naszym sklepie. Mężczyźni, którzy cenią sobie świetny wygląd i szykowny styl, znajdą wszystko w jednym miejscu- w TOMSKÓRZE. Bardzo piękne, skórzane marynarki czy eleganckie kurtki skórzane tylko czekają na nowych właścicieli. 

SKÓRA NA MOTOR

Grupą, która jest tak samo liczna, jak osoby ceniące sobie elegancję, są przedstawiciele grupy "z pazurem". Fani motocykli czy ciężkich brzmień, bez dwóch zdań odnajdą się w Naszym sklepie. Kamizelki motocyklowe wykonane z najwyższej jakości skóry, albo rockowe skórzane ramoneski cieszą się u nas ogromnym powodzeniem! 

Opublikowano w: DLA KLIENTA - BLOG TOMSKÓR

Skomentuj

Security code
  • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się z Lub Zresetuj hasło