Nawigacja Bloga

Najnowsze posty

Latest comments

O firmie TOMSKÓR - producencie ekskluzywnej odzieży skórzanej

10931 Wyświetleń 11 Polubiono
2 Komentarze
5.0

logo tomskór


O firmie Tomskór

Marka Tomskór jest obecna na rynku skórzanym już ponad dwóch pokoleń. Posiadamy ugruntowaną pozycję jako jeden z głównych oraz największych producentów odzieży skórzanej w Polsce. Jesteśmy przy tym firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej, które było zdobywane jeszcze na długo przed założeniem firmy. Naszą tradycją jest przekazywanie wiedzy i wszystkich tajników produkcji z pokolenia na pokolenie, zachowując przy tym rodzinną atmosferę. Na przestrzeni lat udało nam się udoskonalić nasze kurtki skórzane oraz całą bogatą i stopniowo rozszerzającą się ofertę odzieży skórzanej, z której jesteśmy obecnie rozpoznawalni i dumni.
kurtki skórzane damskie męskie

Pasja do skóry naturalnej

Dla nas pasją okazała się właśnie odzież, ale nie, zwykła, którą można dostać w każdym sklepie, tylko tą w najszlachetniejszej odmianie, którą jest odzież skórzana. Całkowicie naturalna i piękna, wykonana ze skóry naturalnej, wykończona w najlepszy możliwy sposób tak, aby podkreślić klasę samego materiału, jak i produktu końcowego, jakim jest między innymi kurtka skórzana damska. Ta właśnie pasja w krótkim czasie przerodziła się w tworzenie i projektowanie a ostatecznie szycie z początku tylko kurtek skórzanych.Wszystko zaczęło się od jednej kurtki skórzanej

Nowo powstałe wyroby takie jak kurtki skórzane szybko znajdowały nabywców, najpierw wśród rodziny a później wśród znajomych. Ręcznie szyta odzież skórzana damska, jak i męska spodobała się tak bardzo, że ilość zamówień rosła w niespodziewanym tempie. Duże zapotrzebowanie wymuszało tworzenie cały czas nowych modeli a później kolekcji kurtek skórzanych. Na szczęście pomysłów nie brakowało, przez co wybór kurtek skórzanych ciągle się poszerzał. W asortymencie z czasem pojawiły się płaszcze i kożuchy skórzane damskie oraz marynarki skórzane męskie. Następnym krokiem było wprowadzenie galanterii skórzanej, w której skład weszły ręcznie robione paski i torebki skórzane damskie.
kurtka skórzana męska tomskór

Założenie firmy TOMSKÓR

Kiedy już sama pasja do szycia i tworzenia nie wystarczyła przez ciągle rosnące grono klientów i  ilość zamówień na kurtki skórzane, zapadła decyzja o założeniu firmy Tomskór. Tak rodzinny, jednoosobowy i lokalny biznes, powoli rozwijał się i nabierał coraz więcej bezcennego doświadczenia, a w pewnym momencie ciągłego rozwoju stał się pełnoprawnym zakładem produkcyjnym, który zatrudnia kilkudziesięciu doświadczonych pracowników. Wszystko to pozwoliło szyć ekskluzywną i prestiżową odzież skórzaną. Obecnej jesteśmy jednym z głównych producentów kurtek skórzanych w Polsce, cenionym przede wszystkim za najwyższą jakość oferowanych produktów skórzanych.Dlaczego szyjemy w Polsce, a nie w chinach jak konkurencja?

Wszystkie oferowane przez nas wyroby skórzane produkowane są u nas na miejscu w Polsce. Nie chodzimy skrótami jak niektóre firmy, zlecając produkcję w innych  i tańszych dla przedsiębiorcy krajach. A dlaczego nie? Ponieważ spadłaby znacząco jakość produktu, a ostatecznie ucierpieliby nasi Klienci. A to na Was zależy nam najbardziej oraz na tym, abyście otrzymali produkt najwyższej jakości z wiadomego pochodzenia, tworzony przez Polską firmę w Polsce.
ramoneska skórzana damska tomskór

Co wyróżnia nasze kurtki skórzane oraz całą naszą ofertę?

Kurtki skórzane w naszej ofercieprojektowane od podstaw, przez co są unikatowe i prestiżowe. Charakteryzują się również tym, że są wykonywane ręcznie z najlepszych materiałów i najwyższej jakości skóry dostępnej na rynku europejskim. Szyte są również na najlepszych maszynach do szycia światowej klasy. Takie podejście tyczy się wszystkich produktów w naszej ofercie, począwszy od kożuchów i marynarek skórzanych aż po galanterię skórzaną, czyli paski i torebki skórzane.W przypadku powstawania nowych modeli szyjemy prototyp, który jest odpowiednio i wnikliwie testowany, następnie nanoszone są na niego niezbędne poprawki. Proces ten jest powtarzany aż do momentu, w którym prototyp spełnia wszystkie nasze założenia i oczekiwania, ale przede wszystkim nasze wewnętrzne standardy pod względem jakości, trwałości, ergonomii użytkowania, kroju oraz wyglądu. Wtedy dopiero można uruchomić produkcję i udostępnić taki produkt naszym Klientom.
kurtki skórzane damskie męskie tomskor

Nasza oferta odzieży skórzanej

Obecnie nasza oferta składa się z kilkuset różnych modeli, w szczególności są to eleganckie i lekkie kurtki skórzane na wiosnę, w których skład wchodzą modne i czarne ramoneski skórzane. Dostępne są też ciepłe płaszcze i przyjemne w dotyku kożuchy skórzane, posiadamy również kurtki skórzane męskie, a nawet eleganckie marynarki skórzane. To wszystko uzupełnia galanteria skórzana, czyli paski skórzane, eleganckie buty, modne torebki damskie ze skóry. Posiadamy również akcesoria do pielęgnacji skór naturalnych, idealne aby zadbać i wydłużyć znakomity wygląd odzieży skórzanej o czym możemy dowiedzieć się więcej na naszym blogu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.Jesteś dla nas najważniejszy

Wszystko, co robimy i o co dbamy tak, aby nasze produkty były najwyższej jakości, jest po to, aby nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu. Chcemy byś czuł się w naszych produktach atrakcyjnie i prestiżowo, ale przede wszystkim wyjątkowo i komfortowo. Dlatego staramy się do każdego z Was podejść indywidualnie, przez co nie boimy się przeróbek i poprawek indywidualnie pod Klienta. A tyczy się to wszystkiego, co mamy w ofercie. Jeżeli nie wystarczy przeróbka czy poprawka, to jeżeli tylko mamy czas, szyjemy pod wymiar. Cały ten trud i zaangażowanie z naszej strony jest po to, aby nasz Klient otrzymał od nas produkt idealny, z którego będzie zadowolony przez wiele długich lat i z chęcią do nas wróci, po inne elementy garderoby wykonanej ze skór wiedząc, że się nie rozczaruje. Każdy kolejny zakup utwierdzi Klienta w przekonaniu, że warto wspierać Polskie firmy produkujące w kraju, a nie zagranicą.
Przekonaj się o tym na własnej skórze

Jednak na nic jest ten cały wpis, kiedy drogi Kliencie nie będziesz mógł tego poczuć na własnej skórze. Więc nie pozostaje nam nic innego, niżeli zaprosić Cię na nasz oficjalny sklep internetowy firmy Tomskór, w którym można podejrzeć naszą bogatą ofertę lub do naszego salonu w Bąkowie, aby przekonać się namacalnie o tym wszystkim, o czym tutaj piszemy i wybrać dla siebie produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.tomskor best orginal leather

Skomentuj

Security code

Komentarze

 • Ramoneska Kożuch
  By : Inna Woźniak On November 12th 2021
  Ocena
  5.0

  Przepiękna kurteczka, lekka, ciepła i modna.

 • fashion & elegance albo fashionable & elegant
  By : Kamil On April 24th 2019
  Ocena
  5.0

  fashion & elegance ****************** fashionable & elegant ****************** JEDNO ALBO DRUGIE!

 • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się z Lub Zresetuj hasło