Szanowny Kliencie, towar zakupiony w naszym sklepie internetowym TOMSKOR.PL możesz wymienić lub zwrócić w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Klient ma prawo do:

 

- wymiany towaru na inny fason lub rozmiar

- bezpłatnego skrócenia rękawów - zwrotu towaru poprzez odstąpienie od umowy

 

1. POINFORMUJ NAS

Kiedy zajdzie potrzeba zwrotu, reklamacji lub wymiany na inny rozmiar, poinformuj nas o tym. Zadzwoń lub prześlij email z informacją, a my postaramy się doradzić i ułatwić cały proces.

 

2. WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dołączony do paczki wypełniony i podpisany formularz jest niezbędny przy zwrocie lub wymianie. Znacznie przyspieszy cały ten proces i ułatwi nam prace. Znajdziesz go na stronie: tomskor.pl

 

2. SPAKUJ PRZESYŁKE

Spakuj produkty tak, aby dotarły do nas w bezpieczny sposób, możesz do tego wykorzystać nasze pudełko. Pamiętaj o dołączeniu wypełnionego i podpisanego formularza zwrotu/wymiany. W przypadku zwrotu wymagane jest dołączenie oryginalnego paragonu.

 

3. ODEŚLIJ ZWRACANY TOWAR

Przesyłkę nadaj na adres:

TOMSKÓR

46-233 Bąków

ul. Leśna 5

Zwroty i wymiany produktów odbywają się na koszt Kupującego.

 

4. WYMIANA PRODUKTU / ZWROT PIENIĘDZY

Przybliżony czas realizacji wymiany to około 10 dni roboczych. Zwrot należności zlecony jest przelewem na podane w formularzu konto do 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki z dołączonym poprawnie wypełnionym i podpisanym formularzem odstąpienia od umowy.

 

Zwrotowi lub wymianie podlega tylko towar nowy, nienoszący śladów użytkowania, pozbawiony wad oraz z oryginalnym ometkowaniem.

 

Podczas wymiany towarów o innych wartościach różnice będą wyrównywane na wskazany adres klienta lub konto bankowe. W przypadku dopłaty po stronie klienta towar zostanie dostarczony po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym firmy.

Wymiana lub zwrot wysłana za pobraniem nie zostanie odebrana.

Uwaga: Zwrot zamówionego towaru z uwzględnioną promocją na kolejny produkt z obniżoną ceną może się odbyć tylko przy zwrocie całego zamówienia. Takie produkty są sprzedawane w pakiecie, stanowiącym nierozłączną całość.

FORMULARZE DO POBRANIA:

 

Formularz reklamacyjny do pobrania jpg : "Zgłoszenie reklamacyjne"

Formularz reklamacyjny do pobrania pdf : "Zgłoszenie reklamacyjne"

Formularz wymiany / odstąpienia do pobrania jpg : "Formularz wymiany/odstąpienia"

Formularz wymiany / odstąpienia do pobrania pdf : "Formularz wymiany/odstąpienia"

  • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się z Lub Zresetuj hasło