GWARANCJA:

 

Sprzedawca: Firma Z.P.H.U. TOMSKÓR z siedzibą w Bąkowie przy ulicy Leśnej 5 udziela na swoje produkty gwarancji, którą obejmuje okres 24 miesięcy od momentu zakupu produktu. Gwarancja obejmuje odszycie i wszelkie wady ukryte lub problemy związane z zamkami i kieszeniami.

 

Specyficzny zapach, nieregularna faktura lica, skazy - blizny, delikatne przebarwienia lub różnice w kolorze, nie świadczą o uszkodzeniach i nie są podstawą reklamacji, świadczy to jedynie o autentyczności i naturalności skóry wykorzystanej w naszych produktach.

 

Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta za wady fizyczne lub prawne zakupionego Towaru z tytułu rękojmi, na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym, w szczególności w przepisach art. 556 oraz art. 5561-5563 KC.

Klientowi z tytułu rękojmi przysługuje prawo do złożenia reklamacji zakupionego Towaru.Reklamacje z tytułu rękojmi rozpatrywane są zgodnie z treścią ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny.

 

 

REKLAMACJA:

 

Reklamacji nie podlega skóra, na której nie stwierdzono od razu po zakupie żadnych wad, ze względu na fakt, że jest to materiał całkowicie naturalny i delikatny.

 

Skóra, która jest nieodpowiednio pielęgnowana i użytkowana zużywa się i niszczy szybciej. Produkty, które były czyszczone w nieodpowiedni sposób, prane lub przemoczone nie podlegają reklamacji.

 

Zgłoszenie reklamacyjne prosimy kierować drogą elektroniczną na adres mailowy: sklep@tomskor.pl do Kupującego zostanie wysłany kurier z dyspozycją odebrania przesyłki. Przesyłkę przed przyjazdem kuriera należ odpowiednio spakować i zabezpieczyć i dołączyć do przesyłki wypełniony formularz reklamacyjny oraz dowód zakupu. Kupujący jest odpowiedzialny za nadawaną do Sprzedawcy przesyłkę.

 

 

 

Formularz reklamacyjny do pobrania jpg : "Zgłoszenie reklamacyjne"

Formularz reklamacyjny do pobrania pdf : "Zgłoszenie reklamacyjne"

  • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się z Lub Zresetuj hasło