Z.P.H.U. TOMSKÓR HELENA BORZĘCKA

ul. Leśna 5 46-233 Bąków

NIP: 751-116-37-35

Regon:  531188722

Warunki dokonywania zakupów:

Tomskor.pl prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem:

www.tomskor.pl

Oferta i realizacja zakupów:

W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon, lub na życzenie klienta faktura). Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach

sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.

Wszystkie ceny podawane w sklepie www.tomskor.pl są cenami wyrażonymi w polskich złotych (PLN) i zawierają wliczony podatek VAT.

Reklamacje i gwarancje:

Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli Tomskor.pl nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

Dostawa i Zwroty:

Za pobraniem - płatne przy odbiorze przesyłki przez firmę kurierską. Zamawiający może odstąpić od umowy po bez podania przyczyny, dzwoniąc pod podany niżej numer telefonu lub odsyłając towar na podany przez nas adres w terminie do czternastu dni kalendarzowych, liczonym od dnia sprzedaży towaru.

Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów pod numerem 602 518 638

Postanowienia końcowe

Wszelkie spory wynikające z zakupu produktu strony załatwiać będą polubownie, a w przypadku braku porozumienia, spory wynikłe na tle realizacji rozstrzygać będzie sąd rejonowy w Kluczborku.

Wypełnienie formularza z danymi zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji.

Dane osobowe zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej.

Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu

do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: sklep@tomskor.pl

Zwrot zamówionego towaru z uwzględnioną promocją na kolejny produkt z obniżoną ceną może się odbyć tylko przy zwrocie całego zamówienia. Takie produkty są sprzedawane w pakiecie, stanowiącym nierozłączną całość.

 

Dodatkowo akceptuje:

- Warunki Zwrotów / odstąpienia / reklamacji : Wymiana i zwroty

- Warunki Dostawy i Płatności : Dostawa i płatności

- Warunki Bezpieczeństwa : Bezpieczeństwo

-Warunki ochrony danych osobowych: Ochrona danych osobowych

- Warunki Polityki prywatności: Polityki prywatności

 

  • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się z Lub Zresetuj hasło