Nawigacja Bloga

Kategorie na Blogu

Ostatnie posty

Sklep www.sklep.tomskor.com jest obsługiwany przez firmę:

Z.P.H.U. TOMSKÓR HELENA BORZĘCKA .

ul. Leśna 5 46-233 Bąków

NIP 751-116-37-35

Regon 531188722

 

Warunki dokonywania zakupów:

 

Tomskor.pl prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem:

 

www.tomskor.pl

 

Oferta i realizacja zakupów:

 

W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon, lub na życzenie klienta faktura). Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach

sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.

 

Wszystkie ceny podawane w sklepie www.tomskor.pl są cenami wyrażonymi w polskich złotych (PLN) i zawierają wliczony podatek VAT.

 

Reklamacje i gwarancje:

 

Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli Tomskor.pl nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

 

Dostawa i Zwroty:

 

Za pobraniem - płatne przy odbiorze przesyłki przez firmę kurierską. Zamawiający może odstąpić od umowy po bez podania przyczyny, dzwoniąc pod podany niżej numer telefonu lub odsyłając towar na podany przez nas adres w terminie do czternastu dni kalendarzowych, liczonym od dnia sprzedaży towaru.

 

Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów pod numerem 602 518 638

 

Postanowienia końcowe

Wszelkie spory wynikające z zakupu produktu strony załatwiać będą polubownie, a w przypadku braku porozumienia, spory wynikłe na tle realizacji rozstrzygać będzie sąd rejonowy w Kluczborku.

Wypełnienie formularza z danymi zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji.

Dane osobowe zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej.

Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu

do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: sklep@tomskor.pl

Dodatkowo akceptuje:

- Warunki Zwrotów / odstąpienia / reklamacji : Wymiana i zwroty

- Warunki Dostawy i Płatności : Dostawa i płatności

- Warunki Bezpieczeństwa : Bezpieczeństwo

-Warunki ochrony danych osobowych: Ochrona danych osobowych

- Warunki Polityki prywatności: Polityki prywatności

-