Dostawa:

Realizacja wysyłki zamówienia odbywa się pośrednictwem firm kurierskich. Koszty przesyłki pokrywa Kupujący lub w przypadku trwania promocji wysyłka zamówienia jest darmowa. Czas dostarczenia przesyłki od momentu zaksięgowania należności zależy czy towar znajduje się aktualnie na stanie. Jeżeli jest dostępny to realizacja trwa od 2 do 4 dni roboczych. Jeżeli towaru aktualnie nie ma na stanie, przygotowanie towaru trwa od 3 do 7 dni roboczych. Kiedy przesyłka będzie gotowa do nadania, stosowna informacja powinna pojawić się w mailu podanym w podczas składania zamówienia. Koszty wysyłki obejmują dostawę, odpowiednie zapakowanie oraz ubezpieczenie przesyłki.

Formy płatności:

Płatności natychmiastowe PayU - płatności realizowane są bezpośrednio przez system płatności PayU i umożliwiają szybkie i wygodne opłacenia zamówienia.

Płatności ratalne - dostępne są po wybraniu formy płatności przez PayU

Wpłata na konto bankowe - przelew na poniższy numer konta bankowego:

W TYTULE NALEŻY WPISAĆ NUMER ZAMÓWIENIA

ING BANK ŚLĄSKI: Nr konta: 54 1050 1171 1000 0023 1426 6020

UWAGA: Wpłaty na konto przyjmujemy TYLKO W PLN - przelewy z zagranicznych kont prosimy o wcześniejszą konsultację w celu ustalenia kwoty przelewu w Polskich Złotych lub skorzystanie z kantorów online, które wykonują przelew na wskazane konto w lokalnej walucie - jest to wymagane do poprawnej i szybkiej realizacji zamówienia.

RATY PAYU 0% - oferta będzie aktywna do 05.05.2019r szczegóły dostępne TUTAJ

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie obsługi sklepu.

  • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się z Lub Zresetuj hasło