Nawigacja Bloga

Najnowsze posty

Latest comments

SZYCIE NA MIARĘ W TOMSKÓR

5504 Wyświetleń 0 Polubiono
NA CZYM POLEGA SZYCIE NA MIARĘ?

Jest to uszycie lub modyfikacja modelu kurtki pod indywidualne wymiary i zamówienie Klienta, tak aby wybrany fason leżał idealnie pomimo niestandardowych wymiarów. Kurtki lub płaszcze skórzane można skracać, lub wydłużać - tak jak ich rękawy, dodatkowo kurtkę można poszerzyć lub zwęzić w zależności od potrzeb.
SZYCIE NA MIARĘ NA MIEJSCU

Jest to wygodny i najdokładniejszy sposób, który rekomendujemy. Dlatego, jeżeli to możliwe zapraszamy wszystkich zainteresowanych usługą szycia na miarę do naszego Salonu Firmowego w Bąkowie, więcej o lokalizacji w naszym wpisie TUTAJ.

W tym przypadku wystarczy, że Klient wybierze się do naszego sklepu z odzieżą skórzaną, wybierze interesujący go fason i model który, przymierza na miejscu. Nasza krawcowa odpowiednio mierzy Klienta pod szycie na miarę. Zostaje przygotowana wycena, po akceptacji wystarczy złożyć takie zamówienie, zostawić drobny zadatek i gotowe. Pozostaje tylko poczekać na informacje ukończeniu zamówienia. Gotową uszytą na miarę kurtkę skórzaną można odebrać osobiście lub po wcześniejszym uzgodnieniu możemy wysłać na podany adres.

SZYCIE NA MIARĘ WYSYŁKOWO

Klient  wybiera interesujący go model kurtki lub płaszcza skórzanego. Następnie dobiera najbardziej pasujący według dostępnej w naszym sklepie internetowym tabeli rozmiar zamawia go za pośrednictwem naszego sklepu tomskor.pl Wysyłamy zamówiony model w wybranym rozmiarze do przymiarki. Po przymiarce Klient odsyła kurtkę do nas z mailem lub dołączoną kartką z rozpisanymi dokładnymi poprawkami, które mamy nanieść na kurtkę. Wtedy jesteśmy w stanie wycenić koszt takiej usługi, o czym informujemy Klienta. Po akceptacji dopiero wtedy rozpoczyna się szycie kurtki na miarę.

Należy jednak pamiętać, że jest to metoda mniej dokładna i niosąca za sobą pewne ryzyko, że podane przez Klienta wymiary nie będą na tyle dokładne, aby kurtka pasowała idealnie, a kurtki szytej na miarę nie można zwrócić lub wymienić - dlatego Klient robi to na własną odpowiedzialność.

ILE TRWA SZYCIE NA MIARĘ?

W zależności od obłożenia naszej produkcji od 5 do 10 dni roboczych. Należy pamiętać, że czas potrzebny na wykonanie takiego zamówienia jest również mocno uzależniony od tego, jak duża ma być to przeróbka i ile pracy wymaga. Dodatkowo na czas wpływają ilości zamówień oraz to, że robimy to ponadplanowo. 

ILE KOSZTUJE SZYCIE NA MIARĘ?

Należy pamiętać, że skracanie rękawów robimy w cenie kurtki, kosztuje jedynie wysyłka w dwie strony. Cena szycia na miarę jest uwarunkowana kilkoma istotnymi czynnikami. Cena rośnie w zależności od ilości modyfikacji i przede wszystkim materiału potrzebnego na wykonanie wszystkich zmian. Dodatkowo istotnym czynnikiem jest czas potrzebny na uszycie lub modyfikacje takiej kurtki skórzanej. Same skrócenie rękawów robimy w cenie produktu. W przypadku szycia na miarę do ceny kurtki należy doliczyć od 100 do 400 zł + koszty wysyłki.

JAK ZŁOŻYĆ TAKIE ZAMÓWIENIE

Jak już wspomniałem, najlepiej odwiedzić nas osobiście, jeśli jednak jest to niemożliwe, ze względu na dużą odległość można to zrobić mailowo lub telefonicznie. Przy takim zamówieniu jednak warto skontaktować się z nami telefonicznie i uzgodnić szczegóły, Pani Ania postara się dobrać najbardziej zbliżony rozmiar kurtki lub płaszcza i udzieli obszerniejszych informacji na temat usługi szycia na miarę. Następnie należy zamówić online na naszym sklepie tomskor.pl najbardziej zbliżony rozmiar i postępować zgodnie z informacją udzieloną powyżej.CZY MOŻNA ZWRÓCIĆ LUB WYMIENIĆ TAKIE ZAMÓWIENIE?

Szycie na miarę jest traktowane jako zamówienie indywidualne pod specjalne życzenie Klienta, a takich zamówień nie możemy zwracać i wymieniać, jest to również uwzględnione w prawach konsumenta. Więc zwrot lub wymiana kurtki czy płaszcza uszytego pod wymiar Klienta nie będzie możliwy, dlatego Klient robi to na własną odpowiedzialność.

CZY KURTKA SZYTA NA MIARĘ PODLEGA GWARANCJI?

Oczywiście, każdy produkt zakupiony w naszym sklepie podlega gwarancji. Kurtka, pomimo że szyta na indywidualne zamówienie jest tak samo traktowana w przypadku gwarancji, jak każda inna. 
Opublikowano w: DLA KLIENTA - BLOG TOMSKÓR

Skomentuj

Security code