Nawigacja Bloga

Najnowsze posty

Latest comments

Laura na deskach teatru

628 Wyświetleń 0 Polubiono

11 września 2021 r. odbyła się premiera spektaklu VICTORIA/True Woman Show wystawionego przez Garnizon Sztuki - teatr pozytywnych emocji. Jest to ukłon w stronę wszystkich kobiet, bez znaczenia ma wiek, wygląd, status rodzinny i zawodowy. Każda kobieta jest inna, piękna i wyjątkowa! Superwoman to tylko mit, a ślepa pogoń za doskonałością może skończyć się katastrofą. Bohaterki spektaklu VICTORIA/ True Woman Show idealne w swojej niedoskonałości. 

Firma Tomskór miała ogromny zaszczyt, wziąć udział w tym zachwycającym show dzięki naszej Laurze- czyli niezwykle kobiecej, skórzanej kamizelce. Kamizelka z paskiem została ręcznie wykonana specjalnie dla wyzwolonej i niezależnej Ewy, w którą wcieliła się Anita Sokołowska. Za wybór i dopasowanie pozostałych elementów garderoby była odpowiedzialna Anna Adamek- za co bardzo dziękujemy, ponieważ nasza skórzana kamizelka bez kaptura prezentowała się obłędnie w światłach reflektorów. Stylizacja została utrzymana w rockowym klimacie, klasyczne połączenie skórzanych elementów garderoby w głębokiej czarnej tonacji, a dodatkowego pazura całości nadał wykładany kołnierz naszej Laury. Mocna stylizacja świetnie odzwierciedliła osobowość scenicznej Ewy.

Laura to uniwersalna skórzana kamizelka bez rękawów, która została w całości wykonana z miękkiej, naturalnej skóry jagnięcej. Jak widać na załączonych zdjęciach, materiał przepięknie układa się na sylwetce, nie krępuje ruchów. Doskonale wygląda w połączeniu z krótkimi spodenkami, jednak gwarantujemy, że poradzi sobie świetnie z każdą długością. Brak podszewki oraz ocieplenia powoduje lepszą cyrkulację powietrza, a możliwość wiązania w pasie pięknie podkreśli atuty każdej sylwetki. Perfekcyjne połączenie klasycznej czerni z elegancką skórą sprawdzi się w nawet w formalnych stylizacjach i może posłużyć jako np. kamizelka do koszuli.

Nasza skórzana kamizelka Laura sprawi, że każda kobieta poczuje się w niej jak gwiazda- niczym wspaniała Anita Sokołowska! Więcej naszych kamizelek znajdziecie tutaj skórzane kamizelki.

Opublikowano w: DLA KLIENTA - BLOG TOMSKÓR

Skomentuj

Security code