Nawigacja Bloga

Najnowsze posty

Latest comments

 • MILITARNA LEGENDA – KOŻUCH HURRICANE
  MILITARNA LEGENDA – KOŻUCH HURRICANE
  1828 Wyświetleń Polubień

  Legendarne kurtki pilotów, zagościły w garderobach współczesnych mężczyzn. Uniwersalny oraz praktyczny fason. Naturalne ocieplenie zapewni odpowiednią ochronę przed niskimi temperaturami. W tym artykule opisaliśmy długą drogę jaką pokonały skórzane kurtki pilotów oraz nasz niewielki udział w produkcji filmu Hurricane: Squadron 303 - 303. Bitwa o Anglię.

  Czytaj Więcej
 • JAK WYBRAĆ PREZENT IDEALNY?
  JAK WYBRAĆ PREZENT IDEALNY?
  918 Wyświetleń Polubień

  Podobno podczas wręczania prezentów najważniejsza jest atmosfera i sam gest, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że nietrafiony prezent może wywołać u obdarowanego lekkie poczucie zakłopotania. Aby uniknąć faux pas polecamy zapoznać się z naszymi propozycjami na trafiony prezent dla mężczyzny.

  Czytaj Więcej
 • Laura na deskach teatru
  Laura na deskach teatru
  1081 Wyświetleń Polubień

  Moda jest nieodłącznym elementem każdej sztuki, spektaklu, przedstawienia- odpowiednio dobrana odwzorowuje charakter postaci, jej nastrój oraz sytuację w której aktualnie się znajduje. Tej jesieni odbył się premierowy występ naszej skórzanej kamizelki- Laura, na deskach teatru. Zobaczcie jak wspaniale prezentowała się w świetle reflektorów!

  Czytaj Więcej
 • BACK TO SCHOOL
  BACK TO SCHOOL
  905 Wyświetleń Polubień

  Zastanawiasz się jaki plecak czy kurtkę wybrać do szkoły? Zobacz nasze propozycje odzieży i galanterii skórzanej na rok 2021/2022 Przygotuj się na #backtoschool z firmą Tomskór.

  Czytaj Więcej
Showing 21 to 24 of 45 (12 Pages)
 • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się z Lub Zresetuj hasło