Nawigacja Bloga

Najnowsze posty

Latest comments

Najnowsze posty

 • JAK WYBRAĆ PREZENT IDEALNY?
  JAK WYBRAĆ PREZENT IDEALNY?
  752 Wyświetleń Polubień

  Podobno podczas wręczania prezentów najważniejsza jest atmosfera i sam gest, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że nietrafiony prezent może wywołać u obdarowanego lekkie poczucie zakłopotania. Aby uniknąć faux pas polecamy zapoznać się z naszymi propozycjami na trafiony prezent dla mężczyzny.

  Czytaj Więcej
 • Laura na deskach teatru
  Laura na deskach teatru
  773 Wyświetleń Polubień

  Moda jest nieodłącznym elementem każdej sztuki, spektaklu, przedstawienia- odpowiednio dobrana odwzorowuje charakter postaci, jej nastrój oraz sytuację w której aktualnie się znajduje. Tej jesieni odbył się premierowy występ naszej skórzanej kamizelki- Laura, na deskach teatru. Zobaczcie jak wspaniale prezentowała się w świetle reflektorów!

  Czytaj Więcej
 • BACK TO SCHOOL
  BACK TO SCHOOL
  690 Wyświetleń Polubień

  Zastanawiasz się jaki plecak czy kurtkę wybrać do szkoły? Zobacz nasze propozycje odzieży i galanterii skórzanej na rok 2021/2022 Przygotuj się na #backtoschool z firmą Tomskór.

  Czytaj Więcej
 • JAK DBAĆ O NATURALNY KOŻUCH SKÓRZANY?
  JAK DBAĆ O NATURALNY KOŻUCH SKÓRZANY?
  2674 Wyświetleń Polubień

  Kożuchy skórzane obecne są w szafach Polaków od wielu lat. Dzięki trwałości surowca jakim jest skóra naturalna kożuchowa, jeden kożuch może służyć nawet przez ćwierć wieku! Mimo zmieniających się trendów w modzie, to okrycie wierzchnie jest jednym z popularniejszych rozwiązań wybieranych w zimę.

  Czytaj Więcej
Showing 9 to 12 of 32 (8 Pages)
 • Zarejestruj się

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się z Lub Zresetuj hasło