Nawigacja Bloga

Kategorie na Blogu

Ostatnie posty

Firma Tomskór -  działa na rynku wyrobów skórzanych już od dwóch pokoleń. Wszystko zaczęło się od pasji, która szybko przerodziła się w projektowanie i szycie początkowo tylko dla członków rodziny, później dla znajomych, a ponieważ pomysłów jej nie brakowało, asortyment szybko się powiększał. Podobnie jak grono Klientów. Pewnego dnia okazało się, że hobbystyczne krojenie i szycie już nie wystarcza. Tak powstała firma Tomskór, która nadal pozostaje firmą rodzinną.


Oferowana przez nas odzież skórzana jest niepowtarzalna. Każdy model zostaje starannie przez nas zaprojektowany, skrojony i wykonany z niezwykłą pieczołowitością.

Dziś nasza oferta to blisko kilkaset różnych modeli odzieży dostępnych w naszym salonie. Paleta wzorów i kolorów skór, w jakiej się obracamy, przekroczyła oczekiwania. Każdy sezon to nowe pomysły i wykonania. Dzięki doświadczonym, stale podnoszącym swoje kwalifikacje pracownikom, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz dostawcom skór z całej Europy możemy działać szybko i sprawnie, tworząc oryginalne kolekcje.

Tworzymy modele według własnych projektów, niedostępne nigdzie indziej. Jesteśmy dumni z tego, że do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Wychodzimy z założenia, że w kupionym u nas elemencie garderoby musicie Państwo czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Dlatego chętnie dokonujemy przeróbek oferowanej przez nas odzieży lub szyjemy "na wymiar". Skrócenie czy dopasowanie rękawów, zwężenia, poszerzenia i przeszycia to dla nas żaden problem. Mało tego. Często zdarza się, że tworzymy projekt odzieży "na gorąco", przy Kliencie lub razem z nim. Tak powstaje odzież unikatowa w skali nie tylko kraju, ale i świata.


Zapraszamy do zakupu naszych produktów, szyjemy odzież na miarę Twoich oczekiwań.Kontakt z nami

opcjonalne